Haberler

Image

Sharp Yeni ürünlere, Yeni ödüller...!

Sharp Ürünlerine yeni ödüller…!

2018 Temmuz - Buyers Lab (BLI), Sharp Electronic Corporation (SEC), “En Güvenilir Siyah-Beyaz Fotokopi Makinesi MFP Markası” ödülünü de içeren Doküman Çözümleri için toplam beş adet ödül aldı. Her üç yılda bir sunulan ödüller, BLI'nın titiz testlerine tabi tutulan tüm modellerin birleşik sonuçlarına dayanarak, ürün serisinin en güvenilir olduğu belirlenen üreticiyi onurlandırmaktadır. Keyword Intelligence - Buyers Lab için ABD Laboratuvar Operasyonları Müdürü Joe Ellerman “Son beş yılda, Sharp'ın Siyah-Beyaz modelleri, tek bir servis çağrısı olmaksızın milyonlarca baskı gerçekleştirdi ve bu da onların muadilleri arasında en güvenilir seçim olmasını sağladı.” dedi. .

Sharp aynı zamanda 2018 Alıcılar Laboratuvarı'nı “Kurumsal Cihazlar İçin Kullanım Kolaylığında BLI PaceSetter Ödülü” nü kazandı. PaceSetter Ödülü, BLI laboratuvarında test edilmenin yanı sıra kurumsal pazarda yapılan araştırmaya da dayanıyor. Ödül, kağıt yükleme ve kopyalama, tarama, yazdırma, sıkışan kağıdı çıkarma, iş yönetimi ve daha fazlasına uçtan uca kullanım kolaylığı sağlayan üreticileri kapsamakta. Sharp, ortak kullanıcı deneyimi ve tutarlı özellik seti ile, bu segmentte yaklaşık otuz model sunuyor.

Bu iki yüksek profilli ödülün yanı sıra Sharp ayrıca, üç BLI Seçim ödülünü de kazandı. Yılda iki kez ilan edilen Pick ödülleri, BLI’nın son altı aydaki kapsamlı laboratuvar testlerinde en iyi performansı veren ürünleri ödüllendiriyor. MX-M3570 Advanced Serisi siyah-beyaz çalışma grubu belge sistemi ve MX-M5070 Advanced Serisi siyah-beyaz grubu doküman sistemi için “Üstün 50 ppm Fotokopi MFP” ve “Üstün 35 ppm Fotokopi Makinesi MFP” için Sharp ödüllendirildi. Sharp ayrıca, MX-B455W 45 ppm A4 kağıt boyutunda, Advanced Series siyah-beyaz çalışma grubu belge sistemi için “Orta Ölçekli Çalışma Grupları için Üstün MFP” için bir BLI Seçim Ödülü aldı.

Çözümler Bölümü “Bu ödüller, kalite ve güvenilirliğimize olan bağlılığımızın kanıtıdır. Bu akıllı cihazlara yenilikçi teknolojiler ve istihbarat getirerek müşterilerimizin iş verimliliğini artırmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kaynak :

http://news.sharpusa.com/2018-07-16-Sharp-Wins-Coveted-BLI-Reliability-Award-Plus-Four-Additional-Awards-For-Its-Highly-Successful-MFP-Lineup          

http://www.sharpmfp.com/insights/sharp-receives-5-keypoint-intelligence-buyers-lab-bli-awards/